درباره توسعه دهندگان پارس

توسعه دهندگان پارس نام شرکت فنی مهندسی است که از سال 85 فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت های اینترنتی، اپلیکیشن و نرم افزار های ویندوزی آغاز نمود. امروزه با توجه به گسترش بستر های فعالیت های شرکت مهندسی مذکور، خدماتی چون سئو، طراحی لوگو، امنیت و طراحی گرافیکی نیز توسط متخصصان آن انجام می شود. این شرکت قبلا با نام دامنه devsg.ir فعالیت می نموده که پس از گسترش حوزه فعالیت خود امروزه تحت آدرس parsdevelopers.com در دسترس کاربران می باشد.

شرکت فنی مهندسی توسعه دهندگان پارس همواره تلاش نموده است تا با استفاده ار بروز ترین تکنیک ها و آشنایی با انواع طراحی های گرافیکی مدرن، بهترین ترکیب بندی ها را بنا بر نیاز کاربران و سلایق آنها ارائه دهد. متخصصین برنامه نویس و گرافیست توسعه دهندگان پارس ،با در نظر گرفتن مفاهیم UI و UX سایت هایی طراحی می نمایند که امروزه در بستر اینترنت موجب استقبال حجم عظیمی از بازدیدکنندگان است. کاربر پسند بودن از ویژگی های اصلی این شرکت می باشد.

زمینه های فعالیت 

توسعه دهندگان پارس

 • طراحی وب سایت: تیم متخصص و کادر برنامه نویسی توسعه دهندگان پارس از افراد مجرب و آگاهی تشکیل شده است که با زبان های برنامه نویسی رایج آشنا بوده و تسلط کافی بر روی HTML و مفاهیم CSS دارند لذا با در نظر گرفتن اصول کد نویسی یک سایت حرفه ای در کمترین زمان ممکن به کاربر تحویل داده می شود.
 • طراحی اپلیکیشن: توسعه دهندگان پارس با رعایت استاندارد های جهانی و روش های دیزاین مختلف انواع اپلیکیشن های مناسب برای گوشی های هوشمند را طراحی می نمایند. از آنجا که اپلیکیشن ها می توانند باعث گسترش فعالیت های شرکت ها شوند لذا این مورد برای رشد کسب و کارهای آنلاین و سوددهی آنان توصیه می شود.
 • سئو: تمام افرادی که در سطح اینترنت فعال می نمایند مایل هستند که جز نفرات برتر در نتایج حاصل از جستجوی موتور های جستجوگر باشند. این بین گوگل از اهمیت خاصی برخوردار است. این موتور برای انکه رضایت کاربران خود را جلب نموده و نتایج مرتبط بیشتری را به آنان عرضه کند، به صورت مداوم الگوریتم های خود را بروز می نماید. متخصصان توسعه دهندگان پارس افرادی هستند که با پیگیری مقالات و تکنیک های روز تلاش می نمایند تا از ترفند هایی استفاده نمایند که سایت شما در کمترین زمان از رتبه خوب سئو بهره مند گردد.
 • طراحی گرافیک: گرافیست های این شرکت برنامه نویسی با ترکیب رنگ ها و المان ها در کنار یکدیگر به یونیک بودن وب سایت و اپلیکیشن شما کمک خواهند نمود. آشنا بودن با قوانین رنگ ها از جمله تخصص های این افراد است.
 • طراحی لوگو: لوگوی یک شرکت، نشان دهنده برند و هویت آن خواهد بود. متخصصان گرافیست و خوش ذوق توسعه دهندگان پارس به دنبال نیل به جلب رضایت کاربر، مفهومی ترین لوگوها را در کمترین زمان طراحی خواهند نمود.
 • طراحی نرم افزار ویندوزی: رفع نیاز های نرم افزاری برای سیستم عامل های ویندوزی از جمله تخصص توسعه دهندگان پارس می باشد. آنان با نیاز سنجی و بر اساس روش های موجود نرم افزارهایی طراحی می نمایند که بتوانند نیاز کاربر را در بستری امن فراهم آورد.
 • امنیت: حملات سایبری و فعالیت های هکر ها در دنیای وب امری شایع است. توسعه دهندگان پارس برای حفظ کاربران در کنار استفاده از کدهای قوی تلاش می نمایند تا دیباگ ها و تست های درستی عملکرد را مکررا انجام دهند تا امکان هرگونه هک و افشای اطلاعاتی از بین رود.

اهداف شرکت ما

ما به مردم، کسب و کارها و چیزهای بهتر کمک می کنیم

تیم ما با استفاده ار بروز ترین تکنیک ها و آشنایی با انواع طراحی های گرافیکی مدرن، بهترین ترکیب بندی ها را بنا بر نیاز کاربران و سلایق آنها ارائه می‎دهد.

 • تجزیه و تحلیل بهتر
 • اجرای بهتر سایت
 • بازدیدکنندگان بیشتر
 • جستجوهای پرطرفدار
 • محتوای بهتر
 • پیوستن به سایت های تاپ
5+سال تجربه
99پروژه انجام شده
11عضو
99مشتری راضی

مهارت های خاص ما

ما بهتر کار می کنیم، زیرا تیم ما از مردم تشکیل شده است

متخصصین برنامه نویس و گرافیست توسعه دهندگان پارس ،با در نظر گرفتن مفاهیم UI و UX سایت هایی طراحی می نمایند که امروزه در بستر اینترنت موجب استقبال حجم عظیمی از بازدیدکنندگان است. کاربر پسند بودن از ویژگی های اصلی این شرکت می باشد.

79%

تجزیه و تحلیل

86%

بازاریابی در فضای مجازی

94%

مدیریت محتوا

77%

تبلیغات

89%

ممیزی فنی